Taşer Group Yapı Mantolama Fileli_Siva Antalya Mantolama, Fileli Sıva, izolasyon, Dış Cephe, Boya


 

Fileli Siva

MANTOLAMA BLOG DETAY

 Fileli Sıva    18.3.2021 12:10:51 tarihinde eklendi


  Fileli Sıva

Fileli Sıva 

Mantolama, fileli sıva, mantosür alanında Ege Bölgesi'nde uygulama yapan kurumsal bir firma olan Ft Yapı Mantolama; fileli sıva ve dış cephe mantolamada Ege'nin en iyisidir. Fileli sıva ve dış cephe işlemleri için kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorsanız Ft Yapı Mantolama tam aradığınız firmadır.

Mantosür nedir

Mantosür, doğal polimerlerden oluşan iç ve dış cephelerde kullanılan ısı, su, ses ve yangın yalıtımını aynı anda birlikte sağlayan, ayrıca doğal yapısıyla da nefes alabilen Isı Yalıtım Sıvası'dır. Ege Bölgesinin büyük sorunlarından biri olan duvarlarda terleme, nem yapma gibi sorunların hepsine çözüm sağlamak amacıyla yapılan mantosür işlemi kesin sonuçları ile oldukça tercih edilen bir uygulamadır. 

Fileli sıva ve dış cephe mantolama

Fileli  sıva ve dış cephe mantolama alanındaki başarısı ile bilinen Ft Yapı Mantolama; hem uygun fiyatları hem de işçiliği ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamıştır. 

Fileli Sıva başlıklı yazımız 619 kez okundu

Geri dön.


 

Filli Boya Polisan Boya Jotun Boya Nescoat Dyo Boya Kale Color Yalıtım Sistemleri Weber Isı Yalıtım Sistemleri Fawori Boya Capatect Dalmaçyalı Yalıtım Sistemleri Marshall Boya Alligator Boya İzocam Isı Yalıtım Malzemeleri

 

fileli sıva taksitli mantolama ucuz mantolama

Taşer Yapı Mantolama

Antalya (Merkez)
Samsun (Şube 1)
Sinop (Şube 2)

Sosyal Medya

Antalya Fileli Sıva
Taşer Yapı Mantolama bir Mantolamax Üyesidir

Hizmetlerimiz

Mantolama Tadilat İzolasyon Dış Cephe Boya Fileli Sıva Yapraklı Sıva Mantosür Söve İç Cephe Boya Çatı Dekorasyon

Çalışma BölgelerimizTürk Web Ajans