Taşer Group Yapı Mantolama Fileli_Siva Antalya Mantolama, Fileli Sıva, izolasyon, Dış Cephe, Boya


 

Fileli Siva

MANTOLAMA BLOG DETAY

 Fileli Sıva    23.3.2021 18:23:48 tarihinde eklendi


  Fileli Sıva

Fileli Sıva 

Fileli sıva; mantolamanın vazgeçilmez ürünüdür. Peki nedir bu fileli sıva? Sıva filesi, yüksek alkali dayanımına sahip fiber cam elyafın iplik durumuna getirilerek ardından dokunması ve tutkal reçine ile kaplanarak renklendirilmesi ile elde edilen taşıyıcı donatı malzemesidir. Sıva filesi mantolama gereken yapılarda dış ve iç cephelerinde kullanılır.

Mantosür

Antalya'in en iyi mantolama firması olan firmamız Ft Yapı İnşaat; Antalya ve çevre illerde birçok referansa sahiptir.  Su, ses ve ısı yalıtımı için özel uygulamamız olan mantosür ile Ege Bölgesinin en büyük sorunlarından biri olan, evlerde nem ve küf olayına da çözüm bulmuş olmaktayız.

Antalyada Mantolama

Antalya ve çevresinin en iyi mantolama firması olan Ft Yapı İnşaat, ayrıca sizlere uygun fiyatlar ile teklif vermektedir. Siz de mantolama ve dış cephe işlemleriniz için fiyat almak istiyorsanız, aynı zamanda başarılı bir firma ile çalışmak istiyorsanız  Ft Yapı İnşaat hizmetinizdedir. 

Fileli Sıva başlıklı yazımız 651 kez okundu

Geri dön.


 

Filli Boya Polisan Boya Jotun Boya Nescoat Dyo Boya Kale Color Yalıtım Sistemleri Weber Isı Yalıtım Sistemleri Fawori Boya Capatect Dalmaçyalı Yalıtım Sistemleri Marshall Boya Alligator Boya İzocam Isı Yalıtım Malzemeleri

 

fileli sıva taksitli mantolama ucuz mantolama

Taşer Yapı Mantolama

Antalya (Merkez)
Samsun (Şube 1)
Sinop (Şube 2)

Sosyal Medya

Antalya Fileli Sıva
Taşer Yapı Mantolama bir Mantolamax Üyesidir

Hizmetlerimiz

Mantolama Tadilat İzolasyon Dış Cephe Boya Fileli Sıva Yapraklı Sıva Mantosür Söve İç Cephe Boya Çatı Dekorasyon

Çalışma BölgelerimizTürk Web Ajans